Адвокат з кіберзлочинів

Незаконне копіювання даних, перехоплення інформації та інші види несанкціонованого втручання у функціонування комп'ютерних систем кваліфікуються як кіберзлочини. Якщо корпоративний комп'ютер зламали та стався витік інформації, це може негативно вплинути на імідж фірми та поставити її майбутнє під удар.

У таких випадках допоможе досвідчений адвокат із кіберзлочинів.

Записатися

Види несанкціонованого втручання у роботу комп'ютерів

Адвокат у Києві з кіберзлочинів спеціалізується на справах, пов'язаних з інцидентами, у ході яких порушено інформаційну безпеку.

Зверніть увагу, що злочини у сфері it можуть потягнути за собою досить суворе покарання:

Також адвокат у справах про кіберзлочини може знадобитися, якщо особа або низка осіб порушили правила захисту інформації через неправильну експлуатацію комп'ютерних систем або поширили повідомлення, яке порушує їхню роботу. Crime Defenders – команда досвідчених адвокатів, котрі мають великий досвід у відстоюванні інтересів клієнтів, які звинувачуються у кіберзлочинах або постраждалих від них.

Чим саме може допомогти адвокат із кіберзлочинів?

Якщо ви або ваш бізнес постраждали від кіберзлочину, звертайтеся за правовою допомогою до профільного адвоката. Він всебічно вивчить те, що сталося, і вибудує стратегію захисту ваших прав та інтересів.

Що робити, якщо підозрюють у кіберзлочині? Насамперед, послуги кваліфікованого спеціаліста. У адвокатів Crime Defenders великий позитивний досвід відстоювання інтересів тих, хто вчинив несанкціоновану дію щодо комп'ютерних систем.

Також послуги адвоката з кіберзлочинів передбачають:

 • Розробку стратегії захисту у кримінальному процесі.
 • Підготовку адвокатських запитів та збирання необхідних доказів.
 • Супровід адвокатами обшуку та допиту.
 • Правову допомогу у вилученні документів, серверів, оскарження арешту майна
 • Адвокатський супровід слідства та судового процесу.

Важливо розуміти, що досягти позитивного результату у кримінальному процесі можна лише шляхом ретельної та послідовної адвокатської роботи на всіх етапах. Тому фахівець має бути задіяний якомога раніше.

Скільки коштує допомога адвоката з кіберзлочинів у Києві?

З приблизною вартістю послуг у справах, пов'язаних із кіберзлочинами, можна ознайомитись у спеціальному розділі на сайті. Зверніть увагу, що там вказано приблизну ціну. Подальша робота з клієнтом може вимагати збору додаткових доказів, подання адвокатських запитів, присутності на засіданнях суду та слідчих дій.

Щоб отримати кваліфіковану правову допомогу, телефонуйте нам за вказаними на сайті контактними телефонами або скористайтесь формою зворотного зв'язку!

Зв'язатися з нами

Замовте дзвінок адвоката!

Своєчасне звернення за правовою допомогою до адвоката, збереже ваш спокій і суттєво збільшить шанси на позитивне вирішення справи.

  Терміново * Якщо Вам потрібна термінова допомога, ми передзвонимо навіть вночі

  Часті питання

  Ваше повідомлення успішно відправлено!

  Дякуємо за те що звернулися до нас. Ми зв'яжемося з Вами в найкоротший термін.