Адвокат по ДТП в Києві, Білій Церкві, Борисполі та області

Використання особистого автомобіля у великих містах пов'язано з ризиками. На дорогах часто виникають небезпечні та аварійні ситуації після яких необхідно визначити винуватця події.

У таких ситуаціях необхідний адвокат по ДТП в Києві.

Записатися

В яких ситуаціях потрібен Автоадвокат в Києві?

Консультація і допомога юриста по ДТП необхідна у випадках, коли майну і здоров'ю учасників завдано серйозної шкоди. Залежно від ситуації може наставати кримінальна, адміністративна або цивільно-правова відповідальність.

Найважчий сценарій — ситуації, коли в ДТП один з учасників отримав середні або тяжкі тілесні ушкодження, або загинув. У таких випадках відкривають кримінальне провадження за ст. 286 КК України. У таких ситуаціях необхідна консультація та виїзд юриста на місце ДТП.

Якщо постраждалих немає, або якщо травми легкої тяжкості, настає адміністративна відповідальність. У такій ситуації Автоадвокат контролюватиме дотримання норм законодавства і захистить законні інтереси водія.

Третій аспект — зобов'язання з відшкодування шкоди. Завдання адвоката в таких ситуаціях — домогтися того, щоб збиток оцінили в мінімальну суму.

Чим ще допоможе клієнту адвокат по ДТП в Києві і області:

Вартість послуг адвоката по ДТП в Києві

Консультації та інша допомога адвоката по ДТП в Києві, Ірпені та області можуть істотно відрізнятися за вартістю. Ціна консультації одного з наших адвокатів встановлена, розмір гонорару вказано на сайті, але подальша робота з клієнтом може зажадати збору додаткових доказів, подачі адвокатських запитів, присутності у судових засіданнях і на слідчих діях. Тому гонорар адвоката розраховується в кожному випадку індивідуально.

У будь-якому випадку допомога адвоката з об'єднання Crime Defenders — виправдане рішення. Про ефективність нашої роботи говорять відгуки на сайті.

Дізнайтеся ціну на послуги Автоадвоката в Києві з виїздом на Оболонь, Троєщину та інші райони міста. Телефонуйте нам, щоб отримати консультацію і кваліфіковану юридичну допомогу від адвокатів об'єднання Crime Defenders.

Зв'язатися з нами

Замовте дзвінок адвоката!

Своєчасне звернення за правовою допомогою до адвоката, збереже ваш спокій і суттєво збільшить шанси на позитивне вирішення справи.

    Терміново * Якщо Вам потрібна термінова допомога, ми передзвонимо навіть вночі

    Часті питання

    Ваше повідомлення успішно відправлено!

    Дякуємо за те що звернулися до нас. Ми зв'яжемося з Вами в найкоротший термін.