Адвокат у справах про наркотики

Обіг наркотичних засобів та речовин несе величезну небезпеку для суспільства і для кожної людини в цілому, оскільки призводить до зростання злочинності, підриву здоров'я та соціальної нестабільності.

За злочини, пов’язані з виготовленням, зберіганням чи збутом наркотичних засобів, зокрема, передбачено покарання у вигляді тривалого позбавлення волі.

Записатися

Допомога адвоката у кримінальних справах про наркотики

Кожний підозрюваний та обвинуваченого має невід’ємне право на захист під час досудового розслідування і судового розгляду справи.

Кримінальний кодекс України налічує понад 20 статей, якими передбачено відповідальність за порушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів. Це означає, що справи цієї категорії досить різноманітні за своєю суттю та складні.

Численні ризики цієї категорії справ пов’язані з процесуальними порушеннями, фальсифікацією доказів та іншими незаконними діяннями сторони обвинувачення.

Адвокат у справах про наркотики оцінить можливість звільнення від кримінальної відповідальності, забезпечить збір і подачу належних та допустимих доказів до суду, що підтверджують невинність чи пом’якшуючі вину підзахисного.

Вартість послуг адвоката у справах про наркотики

Розмір гонорару адвоката є досить важливим аспектом і, як правило, встановлюється індивідуально для кожної конкретної справи. Це обумовлено рядом факторів, які включають в себе, але не обмежуються, наступним:

 • Складність справи. Чим складніша справа, тим більше зусиль та часу потрібно витратити адвокату на її вирішення.
 • Збір доказів. Залежіть від того, наскільки легким чи складним являється процес їх отримання.
 • Часові рамки. Якщо справа потребує негайного втручання або вирішення у короткі терміни, це також може вплинути на розмір гонорару.
 • Локація. Розмір гонорару може варіюватися залежно від регіону, де ведеться справа. Це напряму пов’язано з витратами на проїзд та проживання адвоката.
 • Досвід адвоката. Експертність адвоката значно підвищує шанси на успішне вирішення справи.

Отож, розмір гонорару адвоката є досить гнучким та індивідуальним у кожній конкретній справі і зазвичай обговорюється під час першої консультації з клієнтом.

Зв'язатися з нами

Замовте дзвінок адвоката!

Своєчасне звернення за правовою допомогою до адвоката, збереже ваш спокій і суттєво збільшить шанси на позитивне вирішення справи.

  Терміново * Якщо Вам потрібна термінова допомога, ми передзвонимо навіть вночі

  Ваше повідомлення успішно відправлено!

  Дякуємо за те що звернулися до нас. Ми зв'яжемося з Вами в найкоротший термін.